Műugró nyílt nap

Óriási hangulat volt az októberi műugró nyílt napon! Több száz érdeklődő jött el kipróbálni vagy szurkolni a lelátóról! Örülünk, hogy ennyi embernek meg tudtuk mutatni gyönyörű sportágunkat és mind, akik beugrottak a vízbe vagy a partról buzdítottak, jó élményt szereztek!

Sokan az 5 méteres tornyot is kipróbálták
Egyesületünk versenyzői figyelik a partról az ugrást

Köszönjük egyesületünk edzőinek az aktív és jókedvű részvételt! Külön köszönet az RLSE versenyzőinek, akik tapasztalataikkal és élményeikkel segítették az új érkezőket és néhány ugrással be is mutatták, mit tudnak! Szuper nap volt!

Műugró technikák átadásában segítenek a nagyobb versenyzők
Kicsik és nagyok egyaránt ugrottak
Kovács Eszter ugrás közben
Szabó-Seri Lilla ugrás közben
Edző és tanítványa

A fotókat köszönjük Kovács Tamásnak!